Головна Новини Тернопільська “Батьківщина” визначились зі списками кандидатів на вибори

Тернопільська “Батьківщина” визначились зі списками кандидатів на вибори

331

vlcsnap-2015-09-23-17h04m37s113Тернопільські місцеві організації Всеукраїнського об’єдання “Батьківщина” визначились зі списками кандидатів на вибори двадцять п’ятого жовтня. Їх обирали на міській та обласній конференціях, які відбулись у нашому місті.

Кандидатів на місцеві вибори Тернопільські осередки Всеукраїнського об’єдання “Батьківщина” висунули по всіх округах Тернополя та Тернопільщини. Списки очолили голови місцевих організацій об’єднання. По місту першим йде Андрій Артимович, по області – Василь Деревляний. Кандидатом на посаду міського голови обрали Михайла Ратушняка. Всі списки будуть оприлюднені на партійному сайті Тернопільської обласної організації.

– Батьківщина – це є монолітна команда. Цього разу ми трохи розширили … свої списки кандидатів в депутати до різних рад. Тобто, в нас не є члени партій, в нас дуже багато є безпартійних, в нас є представники українських традиційних церков, є священики, в нас є студенти, аспіранти, в нас є поважні господарники, в нас в списку є воїни АТО, – каже голова Тернопільської обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Деревляний.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here