додому надзвичайне Тернопільщина: зять і тесть задихнулись випарами з погреба

Тернопільщина: зять і тесть задихнулись випарами з погреба

652

podvalВід удушення випарами з погребу, де зберігалися буряки, у селі Гніздичне Збаразького району загинуло двоє місцевих жителів – тесть та зять.  

Інформація про смерть чоловіків надійшла телефоном від чергового лікаря Зарудянської швидкої допомоги у Збаразький райвідділ міліції 8 січня ввечері. Він повідомив, що бригада лікарів в селі Гніздичне зареєструвала смерть чоловіків – 61-річного тестя та 35-річного зятя. При виїзді на місце події стало відомо, що мешканці села померли від удушення випарами з погребу, де зберігалися буряки.

Підвальне приміщення, в якому знайшли родичів, майже постійно зачинене, там накопичився отруйний газ, який не мав жодного запаху. Чоловіки спустилися в погреб, щоб набрати буряків. Їм стало одразу погано.

Довга відсутність тестя та зятя збентежила родину. Вони пішли перевірити, чи нічого не сталося і знайшли чоловіків у ямі непритомними. Викликали швидку, але медики, приїхавши в село, констатували лише смерть. Правоохоронці кваліфікують подію, як нещасний випадок. Триває слідство.

Джерело: СГЗ УМВСУ в Тернопільській області