![1](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-640x480.jpg)
Тернопільщина зі світлом! На ранок 13 жовтня електропостачання в усіх населених пунктах області відновили. Наші енергетики працювали дві доби без відпочинку, щоб у кожній домівці було світло.
Окрім цього, у зв’язку з технічними можливостями та враховуючи відновлення роботи основних джерел живлення у Тернополі запрацюють ліфти вже запрацювали ліфти. Працівники підприємств, які обслуговують підйомники, розпочали роботи та включають ліфти у різних мікрорайонах міста.