додому Новини Тернопільщина вп’яте приймає Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд

Тернопільщина вп’яте приймає Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд

511

vlcsnap-2016-05-17-19h17m30s917Тернопільщина вп’яте приймає Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд. Вже завтра змагання урочисто відкриють на центральному стадіоні Тернополя. Цьогоріч за звання чемпіона світу змагатимуться українці з Іспанії, Молдови, Румунії, Білорусі та Придністров’я. Матчі окрім Тернополя прийматимуть і районні центри області.

– Наші матчі, наші ігри будуть відбуватися і в Микулинцях, і в Скалаті, і в Великих Гаях, Тернопільський район. Безумовно, ми з великим задоволенням приїдемо і в Збараж, і в Бережани, і, як ви бачите, нас чекають скрізь і з нами хочуть бачитися, так само як і ми українці діаспори хочемо бути практично в всіх більш-менш доступних куточках Тернопільської області, – розповідає голова оргкомітету 5 Чемпіонату світу з футболу серед Українських діаспорних команд Ігор Бокій.

В чемпіонаті світу з футболу серед українських діаспорних команд за перехідний кубок змагатимуться українці Придністров’я, дві команди із Білоруських міст, а також команди із Молдови, Іспанії та Румунії. Відкриватимуть змагання на центральному стадіоні Тернополя у середу о десятій годині. Підтримати українських діаспорян, які пам’ятають і люблять Україну і завдяки футболу мають змогу побувати на Батьківщині запрошують всіх охочих.

– Виховательки, котрі можливо зараз будуть зараз сидіти біля екранів телевізорів і приведуть своїх дітей з дитячих садочків, замість того, щоби сидіти в групі, в приміщенні, хай прийдуть, якщо є дитячі садочки біля стадіону, на церемонію відкриття, якщо є шкільні заклади і є можливість. Так само вчителю взяти за руки своїх вихованців, ми будем задоволені, коли вони прийдуть, і якісь спортивні секції, футбольні школи в кінці кінців. І це не обов’язково мають бути тільки діти, котрі вчаться бути великими футболістами, най прийдуть легкоатлети, гімнасти, люди, котрі представляють одноборства, наприклад, борці, боксери, ми всіх з задоволенням хотіли би бачити на трибунах, – каже Ігор Бокій.

Фінал 5 Чемпіонату світу з футболу серед Українських діаспорних команд відбудеться в суботу, 21 травня, на центральному стадіоні Тернополя о 14 год. Урочисте закриття проведуть на Співочому полі у парку “Національного відродження”.