додому надзвичайне Тернопільщина: власника наркопритону затримали міліціонери

Тернопільщина: власника наркопритону затримали міліціонери

311

narkotaНаркопритон в селищі Підволочиськ на Тернопільщині знешкодили оперативники обласного управління внутрішніх справ спільно з працівниками Підволочиського райвідділу міліції. Його у власному приватному будинку організував 40-річний місцевий житель.

Чоловік вже відбував покарання за схожі злочини, однак знову розпочав незаконний бізнес. У власному будинку він обладнав нарколабораторію та за допомогою необхідного приладдя виготовляв з макової соломки опій. Готову речовину наркозалежні могли спробувати в помешканні наркобізнесмена. Пропонував він покурити й марихуану. Клієнтів у чоловіка було багато.

Далі продовжувати свою незаконну діяльність наркоділку завадили міліціонери. З будинку правоохоронці вилучили знаряддя для виготовлення наркотиків, макову соломку, готовий опій та пристрій для вживання марихуани.

Чоловіка затримано згідно ст. 208 КПК України. Проти організатора злочинної діяльності відкрито кримінальне провадження за ч.2. статті 317 Кримінального кодексу України – організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів. Триває слідство.