Головна АТО Тернопільщина відправила на Схід 30 тонн допомоги

Тернопільщина відправила на Схід 30 тонн допомоги

382

vlcsnap-2015-05-05-18h19m33s70Близько 30 тонн допомоги відправили на Схід для бійців АТО мешканці Тернопільщини. Збирали допомогу активісти, долучилися підприємці з Тернополя і області, а також парафіяни православної церкви Київського патріархату. Продукти і літню форму отримають наші захисники на передовій.

Група волонтерів “Схід і Захід разом” в зону АТО їздить вже рік. За рахунком таких поїздок вже більше 60, а вже у сьоме волонтери допомогу переправляють фурою.

– Да, тяжко зараз. Бізнес трохи не йде, зовсім інакша ситуація в країні, бо ж бачимо, що відбувається на Сході. Ми взяли на себе той обов’язок і далі крокуємо, хоч маленькими кроками, але йдемо вперед, вперед, до нашої перемоги, – розповідає представник групи “Схід і Захід разом” Василь Конько.

Фуру частково загрузили у Тернополі, далі – у Вишнівці і Шумську. Цього разу везуть продукти: м’ясні консерви, городину, борошно, крупи, а також літню форму. Допомагали волонтерам і парафіяни православної церкви Київського патріархату. Священики закликають людей: не зупинятися і надалі допомагати українським військовим.

– Якщо шукати собі виправдання, то звичайно, що його можна знайти. І це виправдання буде об’єктивним. Ми повинні розуміти, що їм там на Сході набагато важче. Вони захищають там не просто чиїсь інтереси, а вони захищають нас з вами. І забути про них, не дати те, що їм необхідно, то це буде погано не тільки їм, а і нам. Тоді вони не зможуть протистояти ворогу, бо не матимуть всього необхідного, – говорить Архієпископ Тернопільський, Бучацький і Кременецький Владика Нестор.

Допомагають волонтери не лише нашим землякам. Кажуть, їдуть туди, де провізія потрібна найбільше, на передову.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here