![vlcsnap-2020-01-28-18h04m14s252](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/vlcsnap-2020-01-28-18h04m14s252-640x360.jpg)
Тернопільщина прощається із бійцем АЗОВу Олегом Литвинцем. У обласному центрі попрощатися із ним містяни зібралися неподалік Збаразького кільця. Вони спільно помолилися за упокій його душі. Олег Литвинець – доброволоць полку “Азов” – родом із села Скорики Підволочиського району.
Напередодні Нового року він потрапив у ДТП поблизу Києва. Лікарі намагались врятувати життя чоловіка, проте їм не вдалося. Олегу Литвинцю цьогоріч мало виповнитися сорок років. За попередньою інформацією, його поховають 29 січня, початок чину – о 12:00.