![vlcsnap-2022-11-01-15h40m00s149](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/11/vlcsnap-2022-11-01-15h40m00s149-640x360.png)
Цифрові девайси для освіти. Тернопільщина отримала першу партію хромбуків від “Google”. Проєкт є продовженням ініціативи “Ноутбук кожному вчителю”, а його реалізація стала можливою завдяки домовленостям Міністерства освіти з всесвітньо відомою корпорацією. Новенькі хромбуки отримали вчителі Тернопільського та Кременецького районів, а щодо Чортківського району, то вчителі отримають нові девайси згодом, кажуть в адміністрації