додому Новини Тернопільщина отримала гуманітарну допомогу з Франції

Тернопільщина отримала гуманітарну допомогу з Франції

368

vlcsnap-2015-04-21-15h58m06s62Тернопільщина отримала чергову, 26-ту гуманітарну допомогу з Франції в рамках впровадження програм ЮНЕСКО. Медичне приладдя уже очікують хворі. Їх кількість після бойових подій значно збільшилась.

– Сьогодні ми доставили сюди функціональні ліжка, інвалідні візки, ходуни, милиці, багато приладдя медичного, інвалідного, яке користується великим попитом серед хворих людей в нашій області і не тільки, – розповідає директор Тернопільського обласного відділення Міжнародного Центру впровадження Програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк.

Цього разу, додає Віталій Семенюк, не було проблем з доставленням вантажу. Уся гуманітарна допомога не залежувалася, її, сприянням місцевих благочинців, довезли в область оперативно.

– Для нас дуже важливим є допомога наших французьких друзів. Цю делегацію ми приймали, була честь їх приймати в Україні і вони нам допомагають, допомагають організації і їх болить серце за нас, українців і вони намагаються зробити щось добре для нашої держави, для нашого Тернопілля і ми маємо надію, що цей вантаж комусь допоможе, – каже член Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО Володимир Бліхар.

Більше про гуманітарну допомогу з Франції дивіться у наступному випуску програми Галини Мацейків “Погляд зблизька” на каналі Tv-4.