Головна надзвичайне Тернопільщина: мати та двоє дітей потрапили до лікарні, отруївшись чадним газом

Тернопільщина: мати та двоє дітей потрапили до лікарні, отруївшись чадним газом

312

СОЧерез отруєння чадним газом троє людей з Тернопільщина опинилась на лікарняному ліжку. Це сталось вчора, 5 березня у селі Біла Тернопільського району. Повідомлення про це надійшло о 20:45 до оперативно-диспетчерської служби Управління надзвичайних ситуацій.

Дітей 2006 та 2011 року народження та їх матір 1982 року народження  госпіталізовано до лікувальних закладів.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області нагадує. Чадний газ — дуже небезпечний, оскільки він безбарвний і без запаху. Отруєння може настати непомітно. Утворюється внаслідок неповного згорання пального в автомобільних двигунах чи опалюваних приладах, які працюють на вугіллі або на інших видах природного палива.

Найбільша небезпека отруїтися чадним газом існує у помешканнях, що опалюються автономно природним газом, дровами чи вугіллям. На присутність чадного газу може вказувати наявність кіптяви, задимленості, жовтого полум’я пальників в приміщеннях. Чадний газ, потрапляючи дихальними шляхами до крові, витісняє гемоглобін кисню. В результаті настає кисневе голодування тканин.

Ознаки отруєння чадним газом: головний біль, запаморочення, шум у вухах, відчуття тиску на лоб, нудота, блювання, біль у грудях. При тяжкій формі отруєння – втрата свідомості, судоми, порушення дихання. При великих концентраціях чадного газу смерть може настати миттєво.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here