![641d7b7aa6d38019532907](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/03/641d7b7aa6d38019532907.jpg)
Міністерство цифрової трансформації України розробило Індекс цифрової трансформації регіонів, який визначає ефективність регіональної влади у сфері діджиталізації та демонструє результати впровадження електронних послуг за 2022 рік. За результатами дослідження, Тернопільська область посідає 2 місце. На першому місці – Дніпропетровщина. Попри всі виклики сьогодення, в нашій області вдалось реалізувати низку цифрових рішень: збільшити кількість точок доступу до мережі інтернет, реалізувати інструменти е-демократії, розвинути сферу надання адміністративних послуг та інше.