додому надзвичайне Тернопільщину знову замітає снігом

Тернопільщину знову замітає снігом

699

Тернопільщину знову замітає снігом. Станом на полудень 22 березня в області відбуксирували кілька автомобілів, які застрягли на узбіччі доріг. 

 

А на Львівській трасі утворився чотирьохкілометровий затор. Там розвернуло фуру і рух усіх автомобілів припинився.  Щоправда, ненадовго, за допомогою важкої техніки, затор відразу ліквідували. Проте розвернута великовантажівка так і залишається стояти посеред дороги, як пояснюють рятувальники є загроза перекиданя, тому її не будуть поки відтягувати. Складна ситуація на об"їзній дорозі Кременця. Там близько п"ятдесяти фур стоять і проїзду цією трасою немає. Рятувальники просять водіїв звернути увагу і 

на об"їзну дорогу Кременця навіть не заїжджати. Державтоінспекція області своїм розпорядженням обмежила рух великовагового транспорту, а водіям та власникам легківок радять не виїжджати на дороги області. Синоптики попереджають про погіршення погоди близько чотирнадцятої години дня. Поки що проблем з електропостачанням на Тернопільщині немає. А в селі Хмелівка Бучацького району рятувальники області розгортають для водіїв пункт обігріву та польову кухню.