додому суспільство Тернопільщину із офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської республіки в...

Тернопільщину із офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської республіки в Україні Іван Почух

581

Тернопільщину із офіційним візитом відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської республіки в Україні Іван Почух. Согодні в Тернополі він зустрівся із представниками влади міста та області, де започаткували діалог щодо подальшої співпраці сторін у різних напрямках.

Як Тернопіль так і Тернопільщина, вважає влада міста і області – найперше привабливі туристично. Зокрема окрім цього напрямку, чеській стороні пропонують можливості для співпраці в агро-промисловому комплексі, торгівлі, енергетиці.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської ОДА: "Ми готові до співпраці, ми готові до діалогу, ми готові прийняти делегацію і показати привабливість області для ваших бізнесменів, якщо буде така пропозиція і запрошення, ми готові підготувати делегацію і побувати у вас, тим більше я з наю що є у вас багато цікавого, багато прогресивного".

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Пріоритетом для міста є розвиток туризму звичайно, при чому туризм різних видів там, діловий, подієвий, релігійний туризм, спортивний туризм. Також розвиток інфраструктури, енерго-зберігаючі технології, реконструкція водопостачання, водовідведення, яке я вже говорив – це ті речі які є для нас сьогодні цікавими і ми готові працювати разом з ними для того щоб залучати сюди якомога більше капіталу і з сторони Чехії і інших європейських країн і використовувати не тільки капітал, а й той досвід який сьогодні є у вас".

Практично у всіх напрямках у Чеської республіки є необхідний потенціал, який можна залучити на Тернопільщину, запевнив Посол Чеської Республіки. Головне – гарантія що чеські інвестиції тут будуть захищені. Тож у відповідь Іван Почух чекає на більш конкретні пропозції і проекти.

Іван Почух, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської республіки в Україні: "Я уверен в том что ето наша не последняя встреча и ето может бить, что если есть интерес, потом посмотреть и организовать чтото что уже конкретно будет розвивать некоторую отросль, некоторую часть, область нашего сотрудничества, наших отношений".