Головна суспільство Тернопільщина відправить до армії 1250 юнаків

Тернопільщина відправить до армії 1250 юнаків

353

У військових комісаріатах Тернопільщини повним ходом йдуть заходи щодо відновлення призову на строкову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України. Під час весняно-літньої призовної кампанії 2014 року з Тернопільської області до армії відправлять 1250 юнаків.

Призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України відновили на підставі указу виконувача обов'язків президента України Олександра Турчинова з 1 травня. А вже 29 травня з обласного збірного пункту відправлятимуть першу партію молодого поповнення. З Тернопільщини на строкову службу до лав Збройних Сил України під час весняно-літнього періоду призвуть 845 юнаків, до Національної гвардії України – 350 та до Державної спеціальної служби транспорту – 55 хлопців.

– Близько 1300 чоловік, це  за 12 останніх років пеший раз така велика цифра, в зв'язку з потребою Збройних сил. На жаль, хто куди, поки що не доведено, хоча перші відправки очікуються вже наступного тижня, – розповідає полковник, тимчасово в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Однією з головних вимог весняного призову – не допустити відправлення до військових частин призовників, які не придатні для служби за станом здоров'я, каже Володимир Катинський. Підуть служити юнаки 1989-1996 років народження, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося вісімнадцять років, і які не мають права на відстрочку або втратили його.

– Відповідальність за ухилення перший раз від 5 до 7 неоподаткованих мінімумів, далі ця цифра збільшується, крім того, є і кримінальна відповідальність за ухилення від служби, особливо на сьогоднішній день, в особливий період, – каже Володимир Катинський.

Призов триватиме до 31 липня. Забезпечуватимуть призовну кампанію в регіоні Тернопільська обласна та 16 районних призовних комісій.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here