додому надзвичайне Тернопільщина: про погіршення погоди на вихідні попереджають синоптики

Тернопільщина: про погіршення погоди на вихідні попереджають синоптики

520

Тим часом про погіршення погоди на Йордан попереджають синоптики. У Тернопільському гідрометеоцентрі на вихідні прогнозують сніг, подекуди сильний, слабкі хуртовини і вітер, що буде утворювати на дорогах снігові замети. А ще – похолодає.

– В зв’язку з виходом циклону з Румунії, переміщенням його на Молдову та центральні райони України, погода на Тернопільщині буде дещо складною, очікується сніг, подекуди сильний сніг, слабкі хуртовини, північно-східний поривчастий вітер. На дорогах подекуди утворюватимуться снігові замети. Температурні показники вночі будуть від 5 до 10 градусів морозу, денні будуть близькими до 4-5 градусів морозу, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Подібною погода буде впродовж наступного тижня, каже Оксана Софінська. Нічні температури з 20 січня при проясненнях можуть знижуватися до -15.

– Січень Український гідрометеоцентр прогнозував, що він буде дещо холодніший, ніж норма. Останні дні ми спостерігаємо таку достатньо теплу погоду, середньодобові температури вищі від кліматичної норми, згідно з прогнозами Українського гідрометеоцентру зимові морози ще попереду, – каже Оксана Софінська.

Народні ж прикмети кажуть: "Якщо 19 січня ясно і холодно, то літо буде посушливе, якщо ж погода похмура – до рясного врожаю".