додому політика Тернопільщина потроху отримує нових керівників

Тернопільщина потроху отримує нових керівників

328

Тернопільщина потроху отримує нових керівників. У минулі вихідні голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк призначив та представив громаді області своїх заступників. Під час недільного віче з нагоди 200-річчя від дня народження Шевченка. Заступників у Сиротюка буде троє, а не четверо, як у його попередника. Призначень, які стосуються голів районних державних адміністрацій поки що немає. Наразі тривають перемови щодо можливих кандидатур. Тим часом в області говорять що політичні партії "Удар","Батьківщина" та "Свобода" уже поділили райони за квотою.

Відтепер за сільське господарство, розвиток промисловості в області відповідатиме аграрій, депутат районної ради, рекомендований ВО «Батьківщиною» Іван Крисак. Гуманітарну сферу, а це освіта, культура, охорона здоров’я, довірили до недавна начальнику управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міськради Ростиславу Левчуку. На посаду заступника голови ОДА його рекомендувала партія «УДАР». Стратегічними напрямками, співпрацею з районами, місцевим самоврядуванням займатиметься  депутат обласної ради, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. Реакція людей була різною: дехто аплодував, були й такі, що викрикували ганьба. Попри це Олег Сиротюк з новою командою заступників попросили у людей мандат довіри і в присутності рідних, друзів та багатотисячного віче поклялись виправдати сподівання краян.

– Я гарантую повну співпрацю та відкритість, жорсткі заходи до будь-яких спроб хабарництва, корупції, ми повинні стати іншими, ми повинні підтримати цю  місію і спільно піти вперед, це є моя відповідальність, – заявив голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк.

Хто очолюватиме райони, наразі невідомо, підтвердили сьогодні у Тернопільській облдержадмінстрації. Тривають перемовини та консультатції з представниками політичних партій, громадськими оргнізаціями та активістами майдану, щодо належних кандидатур. Тим часом інтернетом шириться інформація, що політичні партії, зокрема "Удар","Батьківщина" та "Свобода" уже розділили між собою посади по районах за квотою. Попереднього відомо, що представники Батьківщини очолять  Бережанський, Гусятинський, Кременецький, Тернопільський, Чортківський та Шумський райони. Від “Свободи”: Борщівський, Бучацький, Зборівський, Козівський, Лановецький та Підгаєцький райони. А від "УДАРу": Заліщицький, Збаразький, Монастириський, Підволочиський та Теребовлянський райони. Відповідно до квоти розподілятимуть і посади заступників голів райдержадміністрацій.