![музичний інструмент](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/05/440342715_836228025216908_2474262994158928492_n-640x424.jpg)
Тернопільщина передала 5 музичних інструментів мистецьким школам Чорнобаївської громади.
Тернопільщина передала 5 музичних інструментів мистецьким школам Чорнобаївської громади. Серед переданих — гітара, баян, скрипка та духові інструменти. Також Тернопільська обласна військова адміністрація спільно з установами культури обласного підпорядкування зібрали кошти на придбання нової бандури.
«Я щиро радий, що працівники культури Тернопільщини радо відгукнулись на запит колег з Херсонщини про підтримку їхніх мистецьких шкіл. Сподіваюсь, що саме ці музичні інструменти стануть для когось початком мистецького шляху та сприятимуть популяризації української культури», – зазначив заступник начальника Тернопільської ОВА Віктор Устенко.
Після деокупації правобережної частини Херсонщини мистецькі школи поступово почали відновлювати свою роботу. На сьогодні там працює 9 таких закладів та ще 2 планують відновити роботу.