додому благоустрій Тернопільщина отримає більше грошей на капітальний ремонт і утримання доріг

Тернопільщина отримає більше грошей на капітальний ремонт і утримання доріг

329

Тернопільщина отримає більше грошей на капітальний ремонт і утримання доріг. Таке рішення прийняли 20 листопада на засіданні Комітеті ВРУ з питань транспорту та зв'язку. Говорили на Комітеті і про ремонт об'їзної дороги Тернополя і про те, аби її передали на баланс держави, оскільки місто коштів на її утримання не має.

Перспективи розвитку залізничного, автомобільного та авіаційного транспорту в Тернопільській області. Цим переймалися народні обранці. Про окрему взяту область говорили не випадково.

Борис Колесніков, голова Комітету Верховної ради України з питань транспорту та зв'язку: "На вашей области поставили эксперемент, который финансово будет поддержан правительством и всем остальным".

Якщо гроші надійдуть, то в області планують відремонтувати дорогу "Кременець- Тернопіль",  Тернопіль-Заліщики, завершити прокладання  об'їзних доріг навколо Теребовлі і Бережан. Керівництво області також сподівається на виділення кредитів на придбання нових автобусів, забезпечення добрим освітленням тернопільського аеропорту.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Нашій області в перспективі будуть збільшені асигнування щодо капітального ремонту і утримання доріг, ми чекаємо і ми знаємо, що в наступному році буде розподіл доріг на дороги міжнародного, державного, обласного та міжобласного значення. Сьогодні на Тернопільщині біля 5 тисяч кілометрів доріг з твердим покриттям, майже 1,5 тисячі кілометрів автошляхів після розподілу отримають статус доріг державного та міжнародного значення".

Учасники засідання також обговорили зніни у розкладі руху поїздів. На діючий графік є багато нарікань.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Ми домовились щодо змін рух графіку електропоїзда "Київ – Тернопіль", щоб пізніше виїжджати, після 6-ої ранку, а з Києва – після 6-ої вечора. І це добре".