додому Новини Тернопільщина лідирує за кількістю “Дія.Центрів”: тепер відкрився ще один

Тернопільщина лідирує за кількістю “Дія.Центрів”: тепер відкрився ще один

563

Дванадцятий ЦНАП у форматі “Дія.Центр” запрацював на Тернопільщині. Його відкрили у селищі Велика Березовиця. Він надаватиме послуги 24 тисячам жителів та близько тисячі внутрішньо переміщеним особам, які проживають в громаді. Станом на сьогодні на території області працює 55 ЦНАПів. 19 з них відкрились від початку 2023 року. Тернопільщина лідирує за кількістю “Дія.Центрів”. У нас її найбільше серед усіх областей.

Послуги у сфері бізнесу, нерухомості, земельних відносин, а також соціальні та ветеранські послуги, довідки та дозвільні документи. У Великій Березовиці запрацював дванадцятий ЦНАП у форматі Дія.Центр.

Мар’яна Чайка, керівниця ЦНАПу “Дія.Центр”, Великоберезовицької територіальної громади, коментує: “В даний час у нас є послуги, які часто використовуються, їх кількість сягає 213. На даний час в нас є 6 адміністраторів. Розглядаємо як земельні питання, реєстрація нерухомості і бізнесу, соціальні послуги, нотаріальні. Люди звертаються”.

Відкриття ЦНАПУ обійшлося у 730 тисяч гривень. 500 тисяч – з обласного бюджету і 230 – з місцевих. Приміщення – орендоване. Воно облаштоване сучасною технікою, меблями, дитячим куточком, місцем для пеленання немовлят, а також всіма потрібними елементами для комфорту відвідувачів, що робить його безбар’єрним простором для всіх категорій громадян. Станом на сьогодні на території краю працює 55 ЦНАПів. 19 з них відкрились від початку 2023 року. Крім того, Тернопільщина лідирує за кількістю “Дія.Центрів”. У нас їй найбільше серед усіх областей.