додому надзвичайне Тернопільщина без світла через негоду

Тернопільщина без світла через негоду

417

В Україну прийшла зима. Більше 600 сіл і містечок в різних областях зустріли її без світла. Через вчорашню негоду найбільше постраждала Тернопільщина. Сильний вітер та мокрий сніг в області знеструмив 266 населених пунктів. "Тернопільобленерго" працює в посиленому режимі, задіяли всі бригади і сьогодні до вечора планують відновити електропостачання у більшості районах.

Через сильний вітер, мокрий сніг в ніч на 26 листопада на Тернопільщині без світла залишилося 266 населених пунктів. Найбільше постраждала південна і східна частина області: Борщівський, Заліщицький, Гусятинський, Підволочиський райони. Сьогодні вранці знеструмленими залишалися близько 200 населених пунктів. Тернопільські енергетики працюють в посиленому режимі.

Степан Бартків, головний інженер ВАТ "Тернопільобленерго": "Задіяно 111 бригад, 480 чоловік і 152 одиниці техніки. Люди виїхали проводять обходи і ліквідацію пошкоджень. Основна частина, основна маса, я думаю, до кінця дня буде відновлено електоропостачання!.

Енергетики нагадують: будь-який обірваний провід слід вважати таким, що є під напругою, тому терміново слід повідомити про це аварійну "Тернопільобленерго". Поки не приїде бригада, в жодному разі не можна наближатися до місця пошкодження ближче, як на 8 метрів, застерігають енергетики.

Степан Бартків, головний інженер ВАТ "Тернопільобленерго": "Зразу повідомити по телефону районних електричних мереж. Телефони написані на кожній трансформаторній підстанції. Не наближатися, виставити охорону, щоб попередити, коли хтось схоче підійти, щоб не наближався туди. Бути обережними, бо це є загроза не тільки для здоровя, а й для життя".

Також не слід кидати дроти на проводи повітряних ліній електропередач, не підійматися на опори. А право відновлення електропостачання мають виключно бригади аварійних служб.