додому суспільство “Тернопільводоканал” провів екскурсію для учнів школи-ліцею №6

“Тернопільводоканал” провів екскурсію для учнів школи-ліцею №6

396

"Тернопільводоканал" виховує споживачів своїх послуг змалку. Уже кілька років поспіль для учнів шкіл міста комунальне підприємство проводить екскурсії, під час яких школярам розповідають звідки і як вода потрапляє у крани домівок. На меті – виховання у дітях екологічної культури та шанобливого ставлення до води, адже чиста вода – це здоров'я людини. Цього разу екскурсію тернопільським водоканалом провели для 9-класників школи-ліцею №6.

На екскурсію у "Тернопільводоканал" учні тернопільської школи-ліцею №6 завітали в рамках тижня природничих наук у їх навчальному закладі. Школярам розповіли, звідки вода потрапляє в оселі міста та який шлях проходить перед тим, як литися з кранів. У лабораторіях підприємства дев'ятикласникам, зокрема, продемонстрували окремі аналізи води.
 
– Наприклад, визначення жорсткості води, визначення реакції води, визначення заліза у воді, визначення бактерій групи кишкової палички в воді, – розказує завідувач лабораторії хіміко-бактеріологічного контролю води КП "Тернопільводоканал" Лідія Шимків.
 
Школярі стверджують: екскурсія була і цікавою, і корисною. Водоканалівці і педагоги одностайні: дуже важливо виховати у дітях бережливе ставлення до води загалом, бо водний ресурс на планеті не є невичерпним. І такі екскурсії цьому сприяють.
 
– Діти повинні бачити. Просто розповідати – це одне, але коли діти бачать, коли вони починають розуміти і усвідомлювати, результат на багато кращий – це ефективніше, – каже вчитель біології та природознавства школи-ліцею №6 Тернополя Світлана Сиротюк.
 
TV-4