Головна Новини Тернопіль відвідали представники Злученого Українського Американського допомогового комітету

Тернопіль відвідали представники Злученого Українського Американського допомогового комітету

254

vlcsnap-2015-06-17-17h51m52s53Підтримка від діаспорян. Тернопіль відвідали представники Злученого Українського Американського допомогового комітету, зокрема президент цієї організації Лариса Лозинська-Кий. Комітет заснований українськими діаспорянами Америки ще в 1944 році, працює досі у Філадельфії. Допомагають українцям по всьому світу, нині ж зосередили свою роботу на підтримку України, яка змушена воюючи захищати свої кордони.

– Ми вислали за цей час шість контейнерів, за цей останній академічний рік, три осінню, зимою, три тепер ми вислали. Ми також маєм табори для дітей, батьки яких воюють в АТО, або які батьки погибли і також переселенців, що тепер відбуваються в Івано-Франківській області в Рогатинськім районі. Ми там маємо тепер 80 дітей, знов 80 дітей і 40, то є на 200 дітей. І ми всілякі такі проекти перепроваджуємо. Ми маєм програму “Усиновіть пораненого українського воїна”, де ми знаходимо спонсорів в США, які спонсорують, то значить той воїн дістає 300 доларів і маєм такі подібні програми, – розповідає президент Злученого Українського Американського допомогового комітету Лариса Лозинська-Кий.

Тісно співпрацюють із волонтерами. Зокрема, нещодавно, Тернопільський Логістичний центр отримав 3,5 тисячі доларів на форму й взуття для українських військових. Нині представники Злученого Українського Американського допомогового комітету відвідують Україну, аби краще пізнати потреби українців і перевірити освоєння своєї допомоги.

– Колись ми мали увагу більше скеровану також на Південну Америку, на українців в Південній Америці, українців, якщо була Югославія, на такі землетруси, помагали як були ще ті з Польщі переїжджали люди, але тепер я мушу сказати 99% все є скеровано на Україну, – каже пані Лариса.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here