![vlcsnap-2021-11-12-18h05m26s924](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2021/11/vlcsnap-2021-11-12-18h05m26s924-640x360.png)
Поділитися власним досвідом, сучасними розробками – з іншими. На два дні у Тернопіль з`їхалися представники потужних броварних компаній – від менеджерів до технічних керівників. В рамках міжнародного інформаційно-консультативного практикуму, вони обговорили питання енергоефективності підприємств, інновацій, екологічної безпеки, конкурентноздатності продукції. Такий захід вперше провели у нашому місті на базі підприємства «Опілля».