Головна Новини Тернопіль відвідали моряки з однойменного корабля – корвету “Тернопіль”

Тернопіль відвідали моряки з однойменного корабля – корвету “Тернопіль”

322

vlcsnap-2014-08-29-18h13m15s207Сам корвет зараз на окупованій території, в Криму. Більшість екіпажу, яка не зрадила присязі на вірність Україні, тим часом дислокується в Одесі. Корветівці тимчасово отримали інший корабель, “Шостка” і реставрують його. Допомоги в українців не просять, кажуть, першочерговим завданням нині є захистити кордони країни і вигнати ворога. Проте тернопільські волонтери все ж передають їм необхідні інструменти.

Вони втратили корабель, але зберегли гідність. 65 з 82 моряків екіпажу корвету “Тернопіль” вийшли з окупованої території.

– На даний момент нас залишилось 46 чоловік. Пішли ті люди, в яких закінчився контракт, і деякими людьми були доукомплектовані бойові кораблі, розповідає т. в. о. командира корвету “Тернопіль”, Олексій Кириллов.

Корвет “Тернопіль” нині знаходиться в південній бухті Севастополя під охороною, розповідають хлопці. Тому його екіпаж зараз базується в Одесі. Моряків розмістили на допоміжному судні “Шостка”. Щоправда воно потребує ремонту.

– В дуже близький час ми відновимо технічну готовність цього судна. Ми не знаємо поки, чи зможемо виконувати конкретні завдання за пизначенням цього судна, але використовувати його як судно-розвідник чи завдання щодо охорони кордону доцільно. І військово-морські сили будуть знаходитись в морі, не залежно від того, є бойові кораблі, чи ні, каже Олексій Кириллов.

На допомогу від держави моряки поки не сподіваються. Кажуть,  насамперед треба вигнати ворога і закрити українські кордони. Поки ремонтують судно власними силами, їх потребами більше переймаються волонтери.

– Необхідні елементарні речі, це круги обрізочні, круги шліфовочні, тому що метал потребує ремонту, звичайна фарба, але морського призначення, кабеля. Передали вже зварочний апарат і передамо болгарку, розповідає член громадського об’єднання “Ядро” Тарас Білан.

Поки корветівці підтримують бойовий дух і тренуються, проте вірять, що корвет “Тернопіль” – буде. І навіть якщо повернути корабель не вдасться, його іменем назвуть новий. А події вже показали, хто є хто, каже Олексій Кириллов.

– Якщо буде відданий наш корабель, то ми всіх своїх людей заберемо на місце…
Зрадники є зрадники. І якщо повірити їм другий раз, то можна просто вложити їм ніж в руку…
Новий виток розвитку військово-морських сил буде набагато кращий, ніж той, який пройшов після радянського флоту, тому військово-морські сили на зло нашим ворогам були, є і будуть. І будуть знаходитись в Чорному морі та в інших морях і океанах.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here