Головна Новини Тернопіль вчетверте прийме Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд

Тернопіль вчетверте прийме Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд

385

futballТернопіль вчетверте прийме Чемпіонат світу з футболу серед Українських діаспорних команд. Цьогоріч за перехідний кубок змагатимуться вже знайомі українці з Іспанії, Польщі, Білорусі, переможці минулорічного турніру діаспоряни з Румунії, дебютують на турнірі українці, які живуть і працюють в Угорщині. Футбольне свято розпочнеться у четвер, четвертого червня, і триватиме три дні.

Має продовження започаткований у 2012 році Чемпіонат світу з футболу серед команд українських діаспор. Як і у попередні роки, гостинним для українців, які живуть та працюють закордоном, виявився Тернопіль. На цьогорічну, вже четверту за ліком світову першість до нашого міста приїхали команди українців із Іспанії, Польщі, Білорусі, переможці минулорічного турніру, діаспоряни з Румунії, дебютують на турнірі українці, які живуть і працюють в Угорщині. Шостою, аби створити рівні групи, в якості спаринг-партнера долучиться команда “Креаторбуд-Ветеран”, яка є чиннимм чемпіоном України серед ветеранів. Організатори вчергове дякують Тернопільскій міській раді і тим підприємцям та організаціям, які долучилися до проведення цих змагань, від поселення команд і до використання спортивної інфраструктури та забезпечення професійного суддівства.

Відкриття Четвертого Чемпіонату світу з футболу серед українських діаспорних команд відбудеться на центральному стадіоні Тернополя у четвер, четвертого червня. Початок урочистої частини вранці о десятій годині. По цьому першими вступлять у боротьбу команди Румунії і Білорусі. Впродовж трьох днів ігри також відбуватимуться на футбольному полі педагогічного університету та стадіоні Тернопільської ДЮСШ, що в парку Топільче. В суботу, 6 червня, відбудуться півфінальні зустрічі та о 17 годині фінал. Запрошують вболівальників. Відвідування усіх матчів безкоштовне.

 

ЧЕТВЕРТИЙ МІЖНАРОДНИЙ ТУРНІР З ФУТБОЛУ

СЕРЕД КОМАНД УКРАЇНСЬКОЇ ДІАСПОРИ

Тернопіль, 4 – 6 червня 2015 року

 

Учасники змагань: Румунія, Угорщина, Ветеран-Креаторбуд (Тернопіль) (поза конкурсом), Польща, Білорусь, Іспанія.

 

04.06.2015
10:00-10:30Урочисте відкриттяМіський стадіон
11:00Румунія – БілорусьМіський стадіон
11:00Угорщина – ІспаніяСтадіон ДЮСШ
16:00Білорусь- Ветеран-КреаторбудСтадіон ТНПУ
16:00Польща-ІспаніяСтадіон ДЮСШ
05.06.2015
10:00Румунія – Ветеран-КреаторбудСтадіон ТНПУ
10:00Польща – УгорщинаСтадіон ДЮСШ
16:00Перший ¼ ФіналСтадіон ДЮСШ
16:00Другий ¼ ФіналСтадіон ТНПУ
06.06.2015
10:00Перший ½ ФіналСтадіон ДЮСШ
10:00Другий ½ ФіналСтадіон ТНПУ
17:00ФіналМіський стадіон

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here