додому суспільство Тернопіль в жалобі за загиблими в Києві

Тернопіль в жалобі за загиблими в Києві

467

Тернопіль та Львів сьогодні оголосили жалобу за загиблими в Києві. Сотні тернополян приходили на головну площу міста з лампадками та квітами, віддаючи шану загиблим. На державних установах – приспущені прапори та чорні стрічки. А з гучномовців щопівгодини лунають повідомлення: "Шановні тернополяни, в Україні оголошено всенародну мобілізацію для захисту київського майдану. Виїзд добровольців – з Театрального майдану. Особлива потреба в лікарях, особах з досвідом військової служби. Координаційний намет працює цілодобово".

Саме сюди до військового намету від ранку самовільно приходять тернополяни. На стіні слави – фото загиблих хлопців, а під ними – квіти та засвічені лампадки. Нині день жалоби в Тернополі та Львові. Відмінені розважальні заходи, приспущені прапори та чорні стрічки. Люди згадують загиблих, плачуть та моляться.

" – Звірі не вбивають один одного, а ми, люди, почали вбивати брат брата, це дуже боляче. Я зараз особисто піду у церкву і буду просити священика, щоб вони сюди вийшли, щоб вони за цими вбитими дітьми, хай їм земля буде пухом".

" – Сьогоднішній день я 100% підтримую, що то є день жалоби, і наші прапори повинні бути приспущені, з чорною стрічкою. Це наші герої!"

" – Це страшно, дивитись на те, як люди гинуть. В мирний час наші українці йдуть під кулі, під натуральні кулі. Я не знаю, куди дивиться та міліція.  Кажуть, нема зброї – як нема зброї, як по телебаченні, що є зброя в руках міліціонерів?"

Також тернополяни сьогодні звернулись до власників нічних клубів міста з проханням припинити танці, веселощі та розваги та оголосити кількаденний траур та жалобу, проявивши таким чином повагу до загиблих у Києві.