додому суспільство Тернопільську ОДА сьогодні не пікетують

Тернопільську ОДА сьогодні не пікетують

617

Вхід вільний. Тернополяни, які вже кілька днів пікетують обласну державну адміністрацію, сьогодні вранці під стіни адмінбудівлі не прийшли. Організатори мирних мітингів пояснюють, вони не здаються, просто тактику міняють. А пікети продовжать.

На роботу – без перешкод. Сьогодні, вперше за останні 3 дні, працівників Тернопільської обласної державної адміністрації перед початком робочого дня під стінами адмінбудівлі не зустрічають пікетувальники.

Зранку без натовпу, але це не крапка. Організатори мирної акції наголошують, мітинги з закликами до чиновників приєднатись до загальноміського страйку продовжать.

Марія Чашка, член страйкового комітету у Тернополі: "До нас має долучитися весь Тернопіль. І пікетування буде обов'язково продовжене. Тільки змінилася трохи тактика. Але рішення залишається в силі і пікетування продовжується".

Тактику змінили через події У Верховній Раді. Народні депутати відставку уряду не підтримали. Тому тепер найбільше активістів потребує столиця, каже Марія Чашка.

Марія Чашка, член страйкового комітету у Тернополі: " – Усі наші активісти також виїхали сьогодні вночі на Київ, хто був тут досі.

– Скільки?

– Це десятки тисяч тільки наших активістів, тобто тих, кого тільки ми ведемо облік".

Пікетувальники вранці не прийшли, але чергування міліціонерів ніхто не скасовував.

Василь Облещук, заступник начальника УМВСУ в Тернопільській області: "Необхідна кількість працівників в приміщенні ОДА – це для забезпечення охорони громадського порядку. В основному це Державна служба охорони, працівники патрульної служби в кількості 30 чоловік".

Прийшли на роботу і працівники адмінбудівлі, кажуть в ОДА. Майже в повному складі вони працювали і вчора, хоча для цього довелося прийти за півтори години до початку робочого дня або ж пройти "коридором ганьби", який організували пікетувальники. Мусили, бо за них справи ніхто не зробить, каже губернатор.

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Ми не можемо зупинити в області життя. Попереду в нас зима. І сьогодні ми повинні зробити все, в першу чергу, щоб в людей було тепло, газ, електроенергія, вода. І звичайно цілий ряд питань, над якими ми маємо працювати".