Головна суспільство Тернопільські дорожники вже чотири місяці не отримують зарплату

Тернопільські дорожники вже чотири місяці не отримують зарплату

291

Тернопільські дорожники вже чотири місяці не отримують зарплату. Люди неодноразово скаржилися, виходили на акції протесту, проте їх не чують. Сьогодні терпець у працівників облавтодору увірвався, вони не мають на що жити. Людям боргують 4,5 мільйони гривень. Частина грошей перебуває в казначействі, їх не можуть забрати, щоб виплатити заробітну плату хоча б за лютий.

Погасити заборгованість із зарплати за лютий-травень цього року, виплатити роз'їздні, поновити повний робочий тиждень та скасувати реорганізацію в дорожній галузі – із такими вимогами прийшли працівники тернопільського облавтодору під стіни Тернопільської облдержадміністрації. Працівникам дорожньої галузі держава заборгувала більше 4,5 мільйонів гривень, є велика заборгованість з оплати виконаних робіт – понад 24 мільйони гривень.

Дорожні колективи працюють 2-3 дні на тиждень. Працівники облавтодору кажуть, що планується реорганізація в дорожній системі, яка потребує неабияких грошей. Це, на думку людей, призведе до розпорошення трудових, фінансових і технічних ресурсів, скорочення працівників і не дасть вагомого результату. Дорожники доведені до відчаю. Понад 4 місяці їм не виплачують зарплату, вони не мають чим годувати дітей.

– Розумієте, ми не будемо опускатися до того рівня, що ми як жебраки ходили з протягнутою рукою і просили копійку, Ви нас опускаєте до такого рівня. Оце людина, оце людина, Ви думаєте, що ми не з такого самого тіста зроблені, – скаржиться працівник Тернопільської служби автомобільних доріг Олександр Береза.

Начальник служби автомобільних доріг в Тернопільській області пропонує учасникам акції протесту йти до казначейства і там з'ясувати причину заборгованості. Наразі половина із заборгованих грошей перебуває в казначействі, їх не можуть забрати, щоб виплатити заробітну плату хоча б за лютий.

– Йдемо в казначейство, Ви зрозумієте реальний стан справ, і Вам скажуть, що дійсно робота проводилася. Я Вам розказав хронологію подій. Реальний стан справ буде, коли ми заблокуємо Тернопіль. О тоді буде реальний стан справ, а ми так і зробимо, заблокуємо весь Тернопіль. Відставка, ганьба. Заяву на стіл.

Далі дорожники затвердили колективом звернення до керівництва держави, де висловили свої вимоги. Дане звернення працівники облавтодору передали на розгляд сесії обласної ради. Депутати його підтримали. Дорожники ж кажуть, заспокояться лише тоді, коли отримають зарплату за чотири місяці роботи.

– Нам постійно обіцяють. Будуть гроші, буде робота, буде норимальне відношення до людей, от тоді будемо щось говорити, – каже Олександр Береза.

 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here