додому Новини Тернопіль поки що з газом, проте припинити його подачу можуть у будь-яку...

Тернопіль поки що з газом, проте припинити його подачу можуть у будь-яку хвилину

539

Тернопіль поки що з газом, проте припинити його подачу можуть у будь-яку хвилину, кажуть в акціонерному товаристві  "Тернопільміськгаз". Пригадайте, у вівторок, 30 жовтня, пообіді третина Тернополя залишилась без тепла та гарячої води. У котельню, що на вулиці Київській, обмежили подачу газу. Зробити це розпорядилась Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України". А причина – значний перебір ліміту газу у жовтні цього року та заборгованість тернополян. Сьогодні газ у котельні комунального підприємства "Тернопільміськтеплокомуненерго" надходить. Що буде далі – невідомо.

 

У вівторок, 30 жовтня, о 15 годині подачу газу до котельні на вулиці Київській обмежили. Відтак, мікрорайон "Сонячний" залишився без тепла. Вже за годину теплопостачання відновили, каже голова Наглядової ради Акціонерного товариства "Тернопільміськгаз" Віталій Бобрівець.
 
– До 1 жовтня 2012 року постачання природного газу на підприємство здійснювало наше підприємство і станомна 1 число заборгованість за використаний природний газ склала понад 72 мільйони гривень. З 1 жовтня гарантованим постачальником газу для підприємства "Міськтеплокомуненерго" виступає національна акціонерна компанія, – розповів голова Наглядової ради акціонерного товариства "Тернопільміськгаз" Віталій Бобрівець.
 
В середу, 31 жовтня, під час переговорів з представниками Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" у  Києві, визначили ліміт газу для Тернополя до 10 листопада, розповідає Віталій Бобрівець. Шоправда, десятиденний ліміт Тернопіль зазвичай використовує за 24 години.
 
Зокрема, станом на сьогодні, нам доведено обсягів у розмірі 380 метрів кубічних на першу декаду листопада. Іншими словами, 38 тисяч на 1 добу. Фактичне споживання "Тернопільміськтеплокомуненерго" по котельнях становить 350-380 тисяч метрів кубічних у добу. Фактично це підприємство використає ліміт за  1 добу, тому з огляду на це я би хотів звернутися до споживачів вчасно розраховуватися за використаний природний газ і за теплову енергію, – каже Віталій Бобрівець.
 
Відновлення подачі газу у Тернополі – тимчасове, не приховує Віталій Бобрівець. Тому якщо тернополяни і надалі боргуватимуть за тепло, то ситуація знову може повторитися, і без тепла цього разу може залишитись все місто.
 
TV-4