додому Новини Тернопіль планує стати потужним ІТ-центром України

Тернопіль планує стати потужним ІТ-центром України

1174

“Тернопіль – місто ІТ” – така назва проекту, який втілюватиме компанія із польськими інвестиціями «Фючер Процесінг Україна» спільно із міською радою. Передбачається промоція Тернополя, як потужного центру інформаційних технологій. Керівник іноземної компанії Павел Вуттке підписав договір про співпрацю із міським головою міста Сергієм Надалом.

“Ф’ючер Процесінг Україна” – компанія зі стовідсотково польськими інвестиціями. Із містом вона вирішила співпрацювати ще два роки тому, зареєструвала тут своє представництво. Та зіткнулась із проблемою пошуку фахових працівників через велику плинність кадрів. Спеціалісти з досвідом у пошуках вищої зарплатні переїжджали із Тернополя до Львова чи Києва, а то й за кордон. Тож компанія вирішила взяти на себе зобов’язання, спільно з міською радою, зробити промоцію нашого міста, та перетворити його на місто ІТ-технологій.

– Та співпраця, яку ми розпочинаємо, є для нас дуже важливою, бо дозволить нам побачити інший Тернопіль. Місто сильних фахівців, яких ми потребуємо, фахівців, які доклалися до розвитку Тернополя, як центру ІТ, – розповідає генеральний директор ТзОВ “Фючер Процесінг Україна” Павел Вуттке.

– Для того, щоб зробити на базі Тернополя базову компанію, яка буде займатися ІТ-технологіями і заради цього гарантувати кращим фахівцям відповідний рівень заробітної плати, які будуть зацікавлені працювати в Тернополі. З свого боку міська влада Тернополя хоче також запропонувати певні додаткові опції, певні переваги для працівників, які згодяться працювати в Тернополі в цій компанії, – запевняє міський голова Тернополя Сергій Надал.

Переваги, які обіцяє міська влада для працівників компанії Ф’ючер процесінг, а згодом і для всіх підприємств, які будуть сплачувати легальну високу зарплату, це додаткові аргументи для людей, аби залишатись жити в Тернополі.

– Першочергова участь в програмі “Будівництво, придбання доступного житла в Тернополі для молодих сімей”, це надання оренди приміщень комунальних закладів під облаштування офісів. В галузі культури – це надання знижки 50% на відвідування концентних програм, інших заходів комунальних установ Тернополя, це пільгове навчання дітей в початкових спеціалізованих школах, скажімо, художня, музична школа. Надання безоштовних абонементів для дітей на безкоштовне відвідування атракціонів в парках міста, – каже Сегій Надал.

Також – заняття в гуртках, студіях, мультимедійних лабораторіях при комунальних закладах, безкоштовне відвідування спортзалів і спорткомплексів, інших спортивних установ міста. Позачергове зарахування дітей до дитсадків, безкоштовне відвідування ними гуртків, секцій в навчальних закладах і ряд переваг в галузі охорони здоров’я.

Зі свого боку польська ІТ-компанія, яка займається великими міжнародними проектами, співпрацює з європейськими країнами, обіцяє у 2018 році створити у нашому місті до 100 робочих місць. А своїм співробітникам – високу зарплатню.

– Щоб ми могли обслуговувати проекти для поважних клієнтів у великих європейських містах, мусимо мати добрих ІТ-фахівців. І дякуючи такій співпраці, маємо надію, що це вдасться, – висловив сподівання Павел Вуттке.