додому суспільство Тернопіль отримає нові тролейбуси

Тернопіль отримає нові тролейбуси

491

Тернопіль отримає три нові тролейбуси. Місто знову купує вживаний електротранспорт із Чехії. У міському управлінні транспорту запевняють, це якісні тролейбуси, які забезпечать пасажирам комфортний проїзд.

Зараз один тролейбус вже є у Тернополі і проходить процедуру розмитнення. Ще два тролейбуси транспортують в Україну. В міському управлінні транспорту кажуть, ці машини якісні, витримують режим роботи. У Чехії вони відпрацювали 15-16 років і привезуть їх у Тернопіль після капітального ремонту. Оновлення тролейбусого депо – це необхідність, каже Ігор Мединський.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Ці тролейбуси, які сьогодні мають вже 28-30 років, то вони практично більше 2-3 кіл не витримували на маршрутній мережі. Тому є ця тенденція зберегти тролейбусний парк так, щоб його якможна дешевше, але максимально оновити. Щоб він був безпечний, якісний, тому ця робота серйозно проводиться".

Обійшлися міському бюджету три чеських тролейбуси у 800 тисяч гривень. Тут математика проста, каже Ігор Мединський.

Ігор Мединський, начальник управління транспорту та зв'язку Тернопільської міськради: "Сьогодні вітчизняний тролейбус коштує в межах 2 мільйонів один трьохдверний. То за 2 мільйони ми можемо купити таких 8 тролейбусів. Не дуже гірших по якості, по безпеці, по комфорту від цього одного нового. Ми вибираємо найоптимальніший варіант. І я вважаю, як фахівець, що це є дуже великий позитив"