додому культура “Тернопіль очима іноземців” на фотовиставці в Українському домі «Перемога»

“Тернопіль очима іноземців” на фотовиставці в Українському домі «Перемога»

513

Замерзле озеро, церкви та городяни особливо вразили іноземних фотографів у Тернополі. Шістнадцять гостей з Бразилії, Сінгапуру, Мексики, Болгарії, Чилі представили свої фотографії в Українському домі "Перемога" на виставці "Тернопіль очима іноземців".

Впродовж двох тижнів стажери з Бразилії, Сінгапуру, Мексики, Болгарії, Чилі знайомилися з Тернополем, фотографували ті місця, які їм найбільше сподобалися та зацікавили. Іноземці не лише фотографували Тернопіль, а й робили презентації та писали статті. Всі ці матеріали вони опублікували на сайтах та блогах у своїх країнах. Дівчині з Сінгапуру найбільше сподобалося Тернопільське озеро, саме його вона фотографувала. А тернополяни, каже іноземка, дуже гостинні, завжди готові допомогти, навіть коли не знають іноземної мови.

Танг Вінг Да, приїхала у Тернопіль з Сінгапуру: "Ось тут є моя фотографія. Мені дуже сподобалося ваше озеро, бо я ніколи ще не ступала і не бачила замерзлого озера. Також мені дуже сподобалися Ваші церкви, бо в Сінгапурі немає таких великих церков".

Ріосеко Франціско приїхав у Тернопіль з Чилі. Хлопець навчається там у коледжі на дизайнера.

Ріосеко Франціско, приїхав у Тернопіль з Чилі: "Мені дуже подобається робити досить незвичайні знімки. Я люблю фотографувати такі місця, які зазвичай люди не фотографують. Під час свої роботи тут в Україні, в Тернополі, я робив саме на це акцент. Ось моя робота, яка мені сподобалася найбільше –  на ній досить незвичайне місце".

Іноземці крім Тернополя побували та фотографували у Києві, Львові, Запоріжжі, Донецьку, Луганську. На виставці у Тернополі –  близько тридцяти робіт гостей за кордону. Такий захід провели в межах проектів "Ознайомтесь з Україною" та "Тернопіль – студентська столиця України".

Ірина Пшедніцька, керівник проекту "Ознайомтесь з Україною": "Цей захід ми проводимо для того, щоб привернути увагу громадськості, а також молоді, до того, що Тернопіль гарне місто, яке ми хочемо популяризувати у інших країнах".