додому освіта Тернопіль легкоатлетичним кросом відзначив Всеукраїнський Олімпійський день ТНЕУ

Тернопіль легкоатлетичним кросом відзначив Всеукраїнський Олімпійський день ТНЕУ

453

Перекритим близько 20 хвилин був сьогодні по обіді рух автотранспорту з центру Тернополя до мікрорайону "Дружба" і в зворотньому напрямку. Легкоатлетичним кросом, що стартував о 15-ій годині від Надставної церкви, відзначив Всеукраїнський Олімпійський день Тернопільський національний економічний університет.

На забіг зібралось близько 3 тисяч студентів і викладачів. В одній колоні і учасники Олімпійських ігор у Лондоні, і звичайні студенти, і ректорат університету.

 Андрій Крисоватий, ректор ТНЕУ: "Перші такі забіги були ще в далекому 66-67 році минулого століття. І якщо ви бачите, то в нас є такі косинки – рівно 100 років назад в Києві були перші такі Олімпійські рухи і є такий великий українець Піддубний, який вперше став тоді Олімпійським чемпіоном. Тобто ми впраховуємо ті надбання, які є в нашої української нації, відновлюємо традиції і хочемо показати вперше за стільки років, що той, хто пам'ятає минуле, має майбутнє".

Найближчим майбутнім було у супроводі ДАІ подолати півторакілометрову дистанцію від Церкви Воздвиження Чесного Хреста до другого корпусу ТНЕУ на Майдані Перемоги. Дамбою бігти було нескладно, гірше – під гору. Та фінішували усі, дистанцію подолали в середньому хвилин за 15, хоч фінішували першими треновані спортсмени.

Анна Тітімець, учасник ХХХ літніх Олімпійських ігор у Лондоні: "Нічого не прогулянка – серйозне фізичне навантаження, особливо те, що під горку бігти. Нічого, молодці, спортивний університет, все витримали, дуже багато людей. Я дуже довольна".

Такі забіги ТНЕУ хоче зробити традиційними раз у рік в останній день весни і закликає приєднуватись до них усіх тернополян.