додому суспільство Тернопіль ярмаркуватиме 17 серпня

Тернопіль ярмаркуватиме 17 серпня

337

У суботу, 17 серпня у чотирьох районах міста відбудеться, вже звична для тернополян, передсвяткова сільськогосподарська ярмарка. Продукцію, яку виростили та виготовили сільгоспвиробники області, продаватимуть під відкритим небом. Торгуватимуть овочами, фруктами, медом, крупами та хлібо-булочними виробами. Для людей з особливими потребами, малозабезпечених сімей та одиноких підготували безкоштовні продуктові набори.

На сільськогосподарський ярмарок запрошували фермерів та виробників з усіх районів області. Тернополяни та гості міста зможуть купити  продукцію  в традиційних  для такої торгівлі місцях: на майдані Мистецтв, на перехресті вулиць Миру і Дружби, на вулиці Лесі Українки і на майданчику біля ринку "Галицький". Обласна влада розповідає, на цьогорічних ярмарках товаровиробники області вторговували близько двохсот мільйонів гривень. До Тернополя ярмаркувати вони приїжджають за власним бажанням.

Юрій Желіховський, заступник голови Тернопільської ОДА: "В який спосіб? – Прохання, доручення. Тільки з доброї волі товаровиробників. Це стало настільки звичним, що навіть не обговорюється, те, що хто не хоче брати участь. Це нормальна і традиційна подія, яка напередодні свята відбувається в Тернополі".

Ціни на ярмарку, кажуть чиновники, будуть на 15-20% нижчі, ніж на ринках та в магазинах. До прикладу, гречку обіцяють по 6 гривень за кілограм, сало за 15, короп за 25 гривень.