Головна культура Тернопіль готується до свята

Тернопіль готується до свята

339

Наприкінці серпня у нашому місті традиційно та гучно відзначають День Незалежності України та День міста. Чимало святкових заходів чекає на тернополян та гостей і цього року. Гулятимемо майже тиждень. З 23 до 28 серпня. Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту, концерти відомих артистів, світлове лазерне шоу – про ці події, і не тільки, які у серпні пропустити не варто, знає наш кореспондент Юлія Судомир.

23 серпня, у  День державного прапора України, урочистості розпочнуться на Театральному майдані о 10 годині з підняття прапора. Також цього дня заплановані тематичні виставки в Українському домі "Перемога", там же відбудеться творчий вечір Олександра Смика.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Який перший день без несподіванок. Так от, ми перший день робимо першу несподіванку, це ретро-фільми на свіжому повітрі, на острівку "Чайка", це світові перлини німого кіно і дискотека для молоді. Хто бачив старі американські фільми, вони знають, що в них в парках були екрани, люди приходили і під відкритим небом дивились ці кінофільми".

24 серпня, у День незалежності, делегація з Тернополя візьме участь у параді вишиванок на Європейській площі у Києві. Тим часом, у Тернополі, на Театральному майдані проходитимуть спортивні показові змагання, а на спеціально облаштованій сцені виступатимуть дитячі колективи. Основна подія, що відбудеться 24 серпня у Тернополі, каже Олександр Смик, -Чемпіонат Європи з водно-моторного спорту.

Олександр Смик, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міськради: "Відкриття відбудеться після відкриття зірки чемпіонів, в цьому році ми продовжуємо алею зірок чемпіонів. А ділі відбувається святковий концерт на набережній ставу. Спеціальні гості гурт Гайдамаки, спеціальні гості це наші гурти Одеон, Лорелай, виступ Фіри в перший день. Саме урочисте відкриття, святковий феєрверк. А по всьому місту, напевно, ще буде ретро-виставка автомобілів, відбуватимуться квести історичні і спортивні".

На 27 серпня у Тернополі запланували відкриття школи верхової їзди для дітей у парку Топільче. А двадцять восьмого серпня, в День міста, не пропустіть світлове лазерне шоу, що розпочнеться на Театральному майдані о 22.30. Більше інформації про події у серпні можна дізнатись на сайті Тернопільської міськради.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here