додому Новини Тернопіль готується до святкування Дня Святого Миколая

Тернопіль готується до святкування Дня Святого Миколая

1480

Вистави для дітей, подарунки, крижаний каток, різдвяну шопку та Новорічну ялинку приготували для тернополян до Дня Святого Миколая. 17 і 18 грудня у Палаці культури ” Березіль” відбудеться театралізоване дійство для дітей. А 19 числа охочі зможуть приєднатися до святкувань на Театральній площі міста.

День Святого Миколая у Тернополі святкуватимуть з 17 до 21 грудня, кажуть у міськраді. Насамперед, дітей запрошують у палац культури “Березіль” для перегляду вистав та отримання подарунків.

– 17 і 18 в суботу і в неділю відбудеться в “Березолі” традиційне святкування. Куди зберуться понад чотири тисячі наших дітей. Одна вистава буде об 11:00, друга – о 14:00. Ці чотири дні діти подивляться нову абсолютно виставу підготовлену працівниками “Березолю”. І потішаться подарунками від Миколая, – говорить Олександр Смик.

19 грудня о 16:30 відбудеться відкриття Різдвяної шопки. Її оновили позаминулого року. Традиційно, шопку прикрасять фігури Діви Марії, Йосифа Обручника та немовляти Христа, а також – живі овечки. Привітати тернополян із Днем Святого Миколая та Різдвяними святами прийдуть царі-волхви.

– Саме головне дійство відбудеться тоді, коли міський голова ставить як господар міста дідух, і після того уже запалюється новорічна ялинка.

Цьогорічне святкування Миколая триватиме до 21 грудня. На Театральному майдані міста проходитиме Новорічний ярмарок, діятимуть атракціони, а новинкою свята стане ковзанка під відкритим небом.