Головна Новини Тернопіль готовий до опалювального сезону – кажуть у “Тернопільміськтеплокомуненерго”

Тернопіль готовий до опалювального сезону – кажуть у “Тернопільміськтеплокомуненерго”

438

vlcsnap-2016-07-13-17h16m59s427Тернопіль готовий до опалювального сезону – кажуть у КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”. Підприємство проводить ремонт котелень та гідравлічні випробування теплових мереж. З 18 липня по 22 серпня у місті подекуди не буде теплої води. Це пов’язано з ремонтними роботами котелень міста. Докладніше про подачу гарячої води в окремих будинках Тернополя можна подивитися на сайті міськради.

КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” обслуговує 39 котелень, 17 із них потребували ремонту. Наразі вони відремонтовані і готові до опалювального сезону. Окрім ремонту комунальники проводять ще й гідравлічні випробування та аварійний ремонт теплових мереж. Таку перевірку уже пройшло 80 кілометрів теплових мереж. Котельні, котли, теплові пункти та тепломережі ремонтують, але грошей на це у підприємства недостатньо.

– Підприємство на сьогоднішній день несе досить великі збитки через неврегулювання тарифу на опалення та газопостачання. Ціна на газ для підприємства була піднята ще у травні, а тариф переглянули тільки станом на 1 липня. Відповідно грошей на ремонт є обмаль, – говорить начальник виробничо-технічного відділу КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Віталій Грубенюк.

З 18 липня до 22 серпня деякі котельні не працюватимуть. З докладнішим графіком подачі гарячої води в окремих будинках міста можна ознайомитися на сайті міськради Тернополя.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here