![depositphotos_5999234-stock-photo-person-holding-attention-sign-in](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2022/02/depositphotos_5999234-stock-photo-person-holding-attention-sign-in.webp)
За дві доби Тернопільський обласний спеціалізований будинок дитини “Малятко” забезпечили всім необхідним. Небайдужі принесли дуже багато речей для малюків, яких привезли з інших областей.
Про це повідомила директорка Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини “Малятко” Інга Кубей. Вона закликає переадресовувати допомогу у інші благодійні організації, зокрема, тернопільський “Карітас”.