![vlcsnap-2023-01-30-14h22m53s874](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/vlcsnap-2023-01-30-14h22m53s874-640x360.png)
29 січня Україна відзначила День пам’яті Героїв Крут. У Тернополі також вшанували подвиг молодих українських воїнів, які у 1918 році на Чернігівщині прийняли бій із переважаючими силами більшовиків. Зараз ця подія для нас усіх є прикладом великої відваги та самовідданості юнаків, які колись відстоювали свободу та незалежність нашої країни. Сьогодні їхню справу продовжують сучасні захисники, які щодня борються за кожне українське місто та село.