додому Новини Тернопіль буде з теплом, запевняє влада міста

Тернопіль буде з теплом, запевняє влада міста

615

 

Тернопіль буде з теплом, запевняє влада міста. І хоча лімітів газу, яких виділили для Тернополя, недостатньо, без теплопостачання домівки тернополян не залишаться. 31 жовтня, під час переговорів з представниками Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" у Києві, визначили ліміт газу для Тернополя до 10 листопада – 380 кубічних метрів. Щоправда, такий десятиденний ліміт місто зазвичай використовує за один день.

– Всі міста України, вчора було засідання асоціації міських голів, всі міста України отримали подібні листи, в яких доведені ліміти в 10 разів менші від фактичного споживання. Тобто, це відбувається во всій державі з брку НАК "Нафтогаз України". Проте ми сподіваємось, що ситуація залишиться стабільною, тому що позавчора Верховна Рада прийняла зміни до бюджету в якому передбачила компенсацію з державного бюджету 7,8 мільярда гривень різниці в тарифах, тому, тому ми розраховуєм, що Тернопіль отримає належну компенсацію, а це близько 90 мільйонів гривень, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.
 
Тернополяни заборгували за газ велику суму. На перше жовтня борг становив понад 72 мільйони гривень. Тому комунальні служби неодноразово попереджали людей про можливі перебої у теплопостачанні і низьку якість послуг. Допустити цього неможливо, каже міський голова Тернополя.
 
– Було попередження про зниження тиск, подачі тиску для потреб опалення. Я зробив звернення до керівників правоохоронних органів, служби безпеки, прокуратури і міліції по даному зверненню, оскільки воно зроблене всупереч діючому законодавству. На сьогоднішній день зменшення подачі тиску не відбувалось. Тобто газ поступає в нормальному режимі і ми забезпечуємо подачу тепла, – каже Сергій Надал.
 
В опалювальний періад, коли вже йде до зими і температурні показники з кожним днем знижуються, припиняти подачу газу, згідно діючого законодавства, не можна. Тому за будь- яких умов, у домівках тернополян буде тепло, запевняє влада міста.
 
TV-4