Головна Новини Тернопіль 9 та 10 листопада буде без води

Тернопіль 9 та 10 листопада буде без води

438

vodoprovodnaya-vodaУ Тернополі 9 та 10 листопада триватиме промивка водопровідних мереж. У зв’язку з цим, буде припинено водопостачання Тернополя та навколишніх сіл від півночі 9 листопада. Поступове відновлення водопостачання центральної частини міста, а також мікрорайонів “Новий Світ” і “Старий парк” розпочнеться у понеділок, 9 листопада, від 20 год. Про це повідомляє КП “Тернопільводоканал”.

У помешканнях решти мікрорайонів міста вода поступово почне з’являтись вже від 06 год 10 листопада, проте вона міститиме підвищену дозу хлору, а тому буде не придатною для вживання в питних цілях чи приготування їжі. Повністю водопостачання Тернополя та навколишніх сіл буде відновлено від 24 год вівторка.

Адміністрація КП “Тернопільводоканал” просить вибачення за тимчасові незручності та рекомендує споживачам завчасно зробити необхідний запас води.

Нагадаємо, промивання водопровідних мереж КП “Тернопільводоканал” здійснює двічі на рік: навесні та восени. Його мета – покращення якості питної води.

Під час промивання водопровідних мереж працівники підприємства також запланували цілий ряд ремонтних робіт на мережах та насосних станція, виконання яких можливе тільки за умови повної зупинки насосних станцій та припинення водопостачання.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here