додому допомога Термінової допомоги потребує семирічний Руслан Кравець

Термінової допомоги потребує семирічний Руслан Кравець

1660

vlcsnap-2016-02-25-17h04m44s835Термінової допомоги потребує семирічний Руслан Кравець. Хлопчик переніс три операції і коли батьки думали, що впоралися зі всім, лікарі поставили діагноз вторинний мієлодиспластичний синдром другого ступеня. Дитині потрібна пересадка кісткового мозку. Операцію мали робити у Польщі, для її проведення потрібно 112 тисяч євро. Термін, який давали лікарі батькам на збір грошей, уже пройшов. Зараз стан хлопчика погіршується, його перевезли до Києва.

Семирічний Руслан Кравець – важкохворий. У 2013 році хлопчик переніс видалення нирки, потім важку операцію на легенях. У дитини діагностували вторинний мієлодиспластичний синдром другого ступеня. Операцію мають робити у Польщі. Її вартість 112 тисяч євро. Батькам довелося зібрати лише четверту частину потрібної суми. Термін, який призначали лікарі для проведення операції, уже минув, тому зараз важлива кожна хвилина. Стан хлопчика погіршується. Сьогодні вранці його перевезли у Київ.

– Ну зібрали десь 4-ту частину з того, що потрібно. Ми думали, що встигнемо зробити скоріше пересадку, але не встигли. Перейшло йому в гострий лейкоз, тепер нам потрібна хімія. Не знаю, як він на хімію відреагує, бо в нього одна нирочка, – розповідає мати хворого Русланчика Марія Кравець.

Дізнавшись про непросту ситуацію родини Кравець, тернополянка Оксана Бучковська вирішитла допомогти зібрати хоч якусь суму. Для цього напекла пряників і закликає мешканців міста підтримати її ініціативу. Наразі зголосилося кілька жінок. Разом уже написали звернення до міської ради, аби там дали дозвіл на проведення ярмарку, щоб продати кондитерські вироби та зібрати гроші для Руслана.

– Ну все почалося з того, що знайомі волонтери з “Асоціації українців в Італії” звернулися до мене і попросили передати гостинці. Минулого року вони передавали воїнам АТО, інвалідам, а зараз – онкохворим дітям. Я погодилась, бо не перший раз їх виручаю. І ми з чоловікоми поїхали у міську лікарню до тих діток. Ми дали їм подарунки і лікарка підійшла і нам сказала, що є ще одна дитина. Вона не онкохвора, але дуже важка ситуація, може ви би ще туди зайшли, – каже Оксана Бучковська.

Охочі допомогти Руслану Кравцю звертайтеся за телефоном. Марія – мати : 0976631260 або ж Оксана Бучковська – волонтер: 0984780521. Номер банківської картки на яку можна переслати грошову допомогу 5168 7573 0078 5617.