додому допомога Термінової допомоги потребує маленька тернополянка Полінка Яриняк

Термінової допомоги потребує маленька тернополянка Полінка Яриняк

974

Термінової допомоги потребує маленька тернополянка Полінка Яриняк. У дівчинки складна недуга – рідкісна форма анемії. Єдиний шанс на одужання – пересадка кісткового мозку. Операція закордоном вартує 150 тисяч доларів. Без нашої з вами підтримки такої суми родині не зібрати.

Великі голубі очі, уважний та напрочуд дорослий погляд. Маленькій Полінці лише рік і 7 місяців, а вона вже змушена боротись за життя. Зараз вона бліда та виснажена хворобою, а народилась повністю здоровою дитиною – пригадує мама дівчинки. Росла на втіху рідним, активно розвивалася. Та наприкінці минулого літа батьки почали бити на сполох.

– Коли їй був майже рік, дитина змінилася на очах. Вона поблідла, не було апетиту. Ми пішли в лікарню, пройшли аналізи на гемоглобін. Він був дуже низький, 27 г/л. Цього ж дня нас госпіталізували, наступного дня гемоглобін був 72. Думали, що це звичайна залізодефіцитна анемія, – пригадує мама Полінки Мар’яна Яриняк.

Проте курс лікування, який призначили медики, не давав жодних результатів. Стан дівчинки погіршувався на очах. Пройшовши повне обстеження в столичній клініці, діагноз тамтешніх лікарів прозвучав для сім’ї як вирок – анемія Блекфан-Даймонда.


– Це важка форма анемії, яка не піддається лікуванню. Єдине, що може врятувати Полінку – це пересадка кісткового мозку, – говорить Мар’яна Яриняк.

Аби хоч якось підтримувати життя дівчинки, їй кожних два тижні переливають кров. Проте єдиний шанс на життя – персадка кісткового мозку. На жаль, родинного донора в Полінки немає, тому в Україні таку операцію зробити не можуть. Натомість, допомогти пообіцяли в Білорусі. Для цього родині якнайшвидше потрібно зібрати чималу суму – 150 тисяч доларів.

– Операцію потрібно зробити в найкоротші терміни. Чим довше ми чекаємо, чим більше ми вливаємо кров – тим менша ймовірність,що операція буде успішною, – говорить Мар’яна Яриняк.

Наразі зусиллями рідних та друзів вдалося зібрати лише 13 тисяч доларів. Часу на порятунок обмаль, тому родина Полінки звертається до всіх небайдужих із проханням врятувати їхню маленьку донечку.

Реквізити для допомоги Полінки Яриняк:
Рахунок Приватбанку 5168 7573 2006 5677
Одержувач – Яриняк М. М.
Номер телефону – 097 16 90 631