Головна освіта Термін подачі документів у вищі навчальні заклади цьогоріч буде на 11 днів...

Термін подачі документів у вищі навчальні заклади цьогоріч буде на 11 днів коротшим, ніж щороку

291

Термін подачі документів у вищі навчальні заклади цьогоріч буде на 11 днів коротшим, ніж щороку. Виші прийматимуть документи не з 1 липня, як це було в минулі роки, а з 11 липня. Пов'язані такі зміни, очевидно, з подіями у Донецькій та Луганській областях. Там через проведення антитерорестичної операції абітурієнти ЗНО складатимуть під час додаткової сесії – з 1 по 15 липня. Торкнулися зміни і інших правил вступу у виші.

Зміни у вступній кампанії – 2014 торкнулися, насамперед, термінів проведення. Документи в абітурієнтів прийматимуть з 11 липня по 1 серпня. Вступники, які мають право складати іспити в університеті, документи мають подати до 24 липня. Торкнуться зміни також термінів оприлюднення рейтингових списків і, відповідно, списків рекомендованих до зарахування на державну форму навчання. Оприлюднять списки на початку серпня.

– Терміни оприлюднення рейтингових списків – 2, 5, 8 серпня, терміни, протягом яких абітурієнти мають право визначатися з місцем навчання – це 4, 7  і 10 серпня. Зарахування на місця державного замовлення – 11 серпня, зарахування на контрактні місця за кошти фізичних чи юридичних осіб – 18 серпня, – розповідає відповідальний секретар приймальної комісії ТНЕУ Казимир Возьний.

Атестат випускників цьогоріч оцінюватимуть не за 200-бальною системою. Тепер найбільше за атестат можна отримати 60 балів. Прохідний бал із профільного предмета – 140, для інших предметів мінімальний бал – 124. Доступними будуть для вступників електронні сервіси. Це – електронний спосіб подання заяви на вступ і система "Конкурс", де відображається рейтинг усіх вступників. У приймальній комісії ТНЕУ   наголошують, не обов'язково приносити документи вже в перший день прийому.

– Немає сенсу всім бігти 11 липня. Досвід показує, що краще приходити в другій половині дня, або навіть у вихідні дні, бо  під час вступної кампанії приймальна комісія навчального закладу працює і в суботу, і в неділю. У ці дні якраз менше абітурієнтів, – каже Казимир Возьний.

Для вступу необхідні такі документи: паспорт, його копія, медична довідка, документ про освіту та 6 фотокарток розміром 3 на 4. Якщо необхідні особливі умови зарахування, це також треба підтвердити довідкою.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here