додому суспільство Термін дії водійських посвідчень радянського зразка закінчується 1 січня 2014 року

Термін дії водійських посвідчень радянського зразка закінчується 1 січня 2014 року

556

У власників водійських посвідчень старого радянського зразка є майже рік, аби обміняти документи на нові. У Державтоінспекції нагадують: термін дії водійських посвідчень, виписаних на бланках Радянського Союзу, закінчується 1 січня 2014 року. Аби замінити посвідчення, власникам старих "прав" потрібно подати до реєстраційно-екзаменаційних підрозділів ДАІ пакет необхідних документів.

– Посвідчення водія, що були видані з використанням зразка бланку Союзу Радянських Соціалістичних Республік припиняють свою дію з першого січня 2014 року. Тож для власників застарілих посвідчень є майже рік часу, щоб без поспіху замінити старі документи на нові, – розповідає начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в області Володимир Продеус.

Зазначена вимога міститься в законі "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її соціальний статус", що набрав чинності шостого грудня минулого року.

– Власникам застарілих посвідчень потрібно звернутися до підрозділу реєстраційно-екзаменаційного відділення Державтоінспекції та надати наступні документи: паспорт громадянина України, для співпадання напису на іноземній мові в посвідченні водія потрібно надати закордонний паспорт, потрібно надати старе посвідчення водія, яке потрібно замінити, екзаменаційну картку водія, одну кольорову фотографію в розмірі 3,5 на 4,5 сантиметри, потрібно надати медичну довідку встановленого зразка, а також квитанцію про сплату коштів за бланкову спецпродукцію, сума якої становить 203 гривні, – каже Володимир Продеус.

Замінити "радянські" водійські посвідчення на нові в області можна в реєстраційно-екзаменаційному відділенні Державтоінспекції в Тернополі на вулиці Бережанська, 65. Зробити це можна і в Теребовлі, Чорткові, Кременці та Підгайцях.