додому АТО Теплий одяг можна приносити на другий склад допомоги бійцям АТО

Теплий одяг можна приносити на другий склад допомоги бійцям АТО

627

vlcsnap-2014-10-24-16h34m54s69Теплі речі вкрай необхідні українським бійцям на Сході. Одяг можна приносити на другий склад допомоги бійцям АТО, що знаходиться на вулиці Академіка Дністрянського, 10 на Східному масиві Тернополя. Логістичному центру потрібні також робочі руки.

В Україну йде похолодання, відтак бійцям на Сході вкрай необхідні теплі речі, їх можна приносити на другий склад допомоги бійцям АТО, що знаходиться на вулиці Академіка Дністрянського,10, на Східному масиві.

– Дуже потрібна термобілизна, дуже потрібна, теплі шкарпетки, теплі рукавиці, шапки. Все що потрібно люди несуть, ми все стараємося використовувати по-максимуму, нічого не викидаємо і вдячні за все, – розповіла волонтер Оксана Нанішвілі.

– Зараз найнеобхідніші це теплі речі на зиму, але скажімо так, якщо є будь-яка річ, яку громадянин Тернополя вважає, що вона допоможе АТО, то хай приносить, бо поки тепло, це можна все посортувати. Бо знаю ще по майдану, що дві-три години в гаражі по сортуванню і все пальці замерзають. Тобто, поки ще тепло треба робити, заготувати все на зиму, ми ж не знаємо яка буде зима, – говорить представник Об’єднання заради громади «Ядро» Тарас Білан.

Логістичному центру вкрай необхідні також і робочі руки, в майбутньому переходитимуть до роботи волонтерів на дому або в інших приміщеннях.


– В цьому приміщенні, де в нас опалюється можуть сидіти 8-10 волонтерів, але якщо є люди, які готові шити маскувальні халати, які ми зараз шиємо, то можуть зголошуватися таким чином. Люди, які хочуть просто допомогти, хай телефонують, робота всім знайдеться, головне бажання виділити 2-3 години вдень і буде перемога, – каже Тарас Білан.

Про те, що потребують бійці на Сході і куди приносити допомогу можна дізнатися зателефонувавши на гарячу лінію логістичного центру: 097-205-50-55.