![a2666391a7bc77e4213f767b349913a7](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/01/a2666391a7bc77e4213f767b349913a7-640x448.jpg)
“Бережанські шерифи” передали бійцям штурмової бригади «Лють» теплий одяг.
Вже вкотре «Бережанські шерифи» долучаються до благодійної допомоги. Діти організували Вертеп, з яким виступали у державних установах, на підприємствах та організаціях.
Своєю колядою учасники юнацького корпусу зібрали 22 тисячі гривень. На усі кошти вони придбали комплекти термобілизни та флісові кофти, а також власноруч виготовили обереги для українських захисників.