Головна Новини Теплу погоду, але з короткочасними дощами і грозами прогнозують на Великодні свята

Теплу погоду, але з короткочасними дощами і грозами прогнозують на Великодні свята

380

vlcsnap-2015-04-10-15h12m48s218Теплу погоду, але подекуди з короткочасними дощами і грозами прогнозують синоптики на Великодні свята. Ще у велику суботу, 11 квітня, температура повітря на Тернопільщині вдень підніметься до 19 градусів тепла. На саме Воскресіння, у неділю 12 квітня, потеплішає до 20 градусів.

– Найближчі кілька днів погодні умови в області будуть обумовлюватись полем підвищеного атмосферного тиску та проходженням атмосферних фронтів з північного заходу. Очікується 11 квітня без опадів. Температурні показники нічні будуть від 0 до 5 градусів тепла, а денні становитимуть 12-17 тепла. В подальшому буде підвищення температури: нічні від 0 до 5 градусів тепла, а денні від 15 до 20 градусів тепла, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Погода зміниться 12-13 квітня. Уже у неділю пообіді варто чекати короткочасні дощі і грози. Надалі температура повітря знизиться. 14 квітня вдень термометр покаже 5-10 тепла, 15 квітня – 8-13 тепла.

– Ті погодні умови, які ми спостерігаємо зараз, є в межах кліматичної норми. За вчорашню добу середньодобова температура повітря становила 6 градусів тепла. Це є кліматична норма на даний час. Ці погодні умови є типовими для квітня місяця для Тернопільщини, – каже Оксана Софінська.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here