додому благоустрій Тепломережі під відкритим небом на бульварі Данила Галицького

Тепломережі під відкритим небом на бульварі Данила Галицького

542

Тепломережі під відкритим небом. У дворі будинку №1 на бульварі Данила Галицького у Тернополі провалився асфальт. Назовні опинились труби теплотраси. Мешканці будинку переймаються, аби яму не залишили відкритою до морозів. У КП "Тернопільміськтеплокомуненерго" запевняють, до завтра аварія буде ліквідована.

На камеру працівники теплорайону №1 Комунального підприємства "Тернопільміськтеплокомуненерго" говорити не захотіли. Але за кадром пояснили, що наразі готують місце до заміни плити, яка слугувала перекриттям теплотраси прокладеної під дорогою. Кажуть, влітку тут уже провалювалось:

– Було раз провалилося, чучуть просів асфальт просто, то ми підсипали щебнем, але вчора вже було, що зовсім асфальт запав, розумієте, і аварійно мусили приїхати виставити щити, щоб хтось не влетів в ту яму. І сьогодні ми от так як аварійно фактично робим, розкопали, ту плиту витягнули, он бачите, її куски.

Ймовірно, каже майстер, стара плита зламалася. У цьому місці був встановлений лежачий поліцейський, переїжджаючи який, автомобілі опускаючись, створювали на плиту додаткове навантаження. Поруч із дорогою смітники, то ж не рідко тут зупинялися сміттєвози і широка плита під асфальтом не витримала.

– Тут плита була 5.50 на 2,5 метра таких плит просто зараз ну так, нереально найти, щоб зразу. Треба зараз щось дивитися чим її замінити ту плиту. От, ми заміними і я думаю що ми завтра то загорнемо, засипимо.