додому Новини Тепло і сонячно на Тернопільщині буде до кінця вересня

Тепло і сонячно на Тернопільщині буде до кінця вересня

971

vlcsnap-2016-09-07-16h24m43s365Початок вересня виявився спекотним і за даними синоптиків така ж погода на території Тернополя та області продовжиться ще на тиждень. Наразі прогнозують, що задощить і дещо похолодає лише з 27-го вересня.

Ще трохи літа обіцяють нам синоптики. За інформацією Тернопільського гідрометцентру до кінця тижня погода очікується тепла і сонячна. Упродовж тижня очікується денна температура 25-30 градусів тепла.

– Найближчий тиждень збережеться тепла та суха погода. Опадів не передбачається. В нічні та ранкові години місцями осідатимуть тумани та серпанки, проте їх тривалість у вересні є не такою великою. Вітер змінного напрямку, слабкий зі швидкістю 3-8 метрів за секунду. В температурному режимі буде тепло. Нічні температури становитимуть 11-16 градусів тепла, денні підвищуватимуться до 25-30 градусів тепла, – говорить завідувач сектору метрологічних прогнозів Тернопільського гідрометеоцентру Оксана Озимків.

У найближчі вихідні можно сміливо відправлятись на прогулянки, парасоля вам не знадобиться, адже опадів не передбачається. Комфортна температура 23-25 градусів тепла збережеться упродовж місяця. Лише з 27-го числа задощить і дещо похолодає. За останні 130 років на Тернопільщинв спостерігалась найспекотніша погода у 1946 році – майже 33 градуси тепла, а найхолодніше було у 1947-му – 2 градуси тепла.